Manufacturer No:VEK-H-30108-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 1M OMNI 211MM WIRE 12.7MM DIA X 21MM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Sensitivity: | - 72 dBA |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 12.7 mm |
| Length: | 21 mm |
| Operating Supply Voltage: | 9 V |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 10 kHz |
| Length - in: | 0.827 in |
| Length - mm: | 21 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | VEK |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
HOT
MMICT4078-00-908
Brand:TDK InvenSense

CMS-352052-24SP-X7
Brand:CUI Devices

CPI-137-24T
Brand:CUI Devices

CPS-5952-100PM
Brand:CUI Devices

IM68A130V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies

CES-231210-18PM
Brand:CUI Devices

PKHPS0013E4000-A2
Brand:Murata Electronics

CPIM-4410-80Y
Brand:CUI Devices
MM20-33366-000
Brand:Knowles

IM70D122V01XTMA1
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






