Manufacturer No:WR483265-13F5-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Rx Wireless Charging Coil 10.1uH 0.27ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 10.1 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 270 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 48.2 mm |
| Width: | 32.2 mm |
| Height: | 1.25 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 16 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOTP9225-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics

146179-4011
Brand:Molex

LTC4120EUD-4.2#PBF
Brand:Analog Devices

NXQ1TXH5/101J
Brand:NXP Semiconductors

BQ500511ARHAR
Brand:Texas Instruments
760308103102
Brand:Wurth Elektronik
760308100110
Brand:Wurth Elektronik

WRSC-47R0K-08
Brand:Bel Signal Transformer

WR303050-15F5-G
Brand:TDK

DFR0712
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






