Manufacturer No:P9225-RAHGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Wireless Charging ICs
Description:Wireless Charging ICs P9225-R P9225-R0: P9221 AT 5W BLANK FIRMWARE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Wireless Charging ICs |
| RoHS: | Details |
| Standard: | WPC 1.2.4 PMA |
| Product: | Receiver |
| Output Voltage: | 4.5 V to 5.5 V |
| Output Current: | 1.25 A |
| Output Power: | 5 W |
| Operating Supply Voltage: | 2.1 V |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-52 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Development Kit: | P9225-R-EVK |
| Product Type: | Wireless Charging ICs |
| Series: | P9225 |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.034463 oz |
HOT760308101103
Brand:Wurth Elektronik
760308105309
Brand:Wurth Elektronik

WLC1115-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies

WT505090-10F2-A11-G1
Brand:TDK

STWLC98JR
Brand:STMicroelectronics
PCA9430HKZ
Brand:NXP Semiconductors
760308101208A
Brand:Wurth Elektronik
760308110
Brand:Wurth Elektronik

BQ51003YFPR
Brand:Texas Instruments

BQ50002ARHBR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






