Manufacturer No:ZV30K2220122NIR1HT
Manufacturer:Bourns
Type:
Description:Varistors ZV 30V 10%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | ZVHT |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 2220 (5750 metric) |
| Voltage Rating AC: | 30 VAC |
| Voltage Rating DC: | 38 VDC |
| Varistor Voltage: | 47 V |
| Clamping Voltage: | 77 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | 1.2 kA |
| Surge Energy Rating: | 12.2 J |
| Capacitance: | 400 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Bourns |
| Height: | 1.25 mm |
| Length: | 5.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Tolerance: | 10 % |
| Tradename: | Keko-Varicon |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.006349 oz |
HOT
V18AUMLA1210NH
Brand:Littelfuse

V390CH8T
Brand:Littelfuse

ZV30K0805121NIR1HT
Brand:Bourns

MLV1206E34003T
Brand:Vishay / BC Components
TMOV20RP420M
Brand:Littelfuse

V200CH8
Brand:Littelfuse
TMOV20RP510E
Brand:Littelfuse

V25S550P
Brand:Littelfuse

ZV30K2220122NIR1HT
Brand:Bourns

V26MLA1206NH
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






