Manufacturer No:V30MLA1210LNHAUTO
Manufacturer:Littelfuse
Type:Varistors
Description:Varistors 30V 1760pF 1210 AEC-Q200 MLA AUTO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Varistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | MLA AUTO |
| Product: | MLVs |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1210 (3225 metric) |
| Voltage Rating AC: | 25 VAC |
| Voltage Rating DC: | 30 VDC |
| Varistor Voltage: | 43 V |
| Clamping Voltage: | 68 V |
| Diameter: | - |
| Peak Surge Current: | 220 A |
| Surge Energy Rating: | 900 mJ |
| Capacitance: | 600 pF |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Littelfuse |
| Height: | 2.87 mm |
| Length: | 3.2 mm |
| Product Type: | Varistors |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Varistors |
| Width: | 2.54 mm |
| Unit Weight: | 0.008297 oz |
HOT
MLV1206E34003T
Brand:Vishay / BC Components

B72214M0171K000
Brand:EPCOS / TDK

B72540T6500K062
Brand:EPCOS / TDK

V26MLA1206NH
Brand:Littelfuse

V25S250P
Brand:Littelfuse

V20E230P
Brand:Littelfuse

VCAS120626F540DZ
Brand:KYOCERA AVX

VCAS120648D101DZ
Brand:KYOCERA AVX
TMOV20RP420M
Brand:Littelfuse

AV30K1206201NIR1
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






