Manufacturer No:TBU-DT065-200-WH
Manufacturer:Bourns
Type:Surge Suppressors
Description:Surge Suppressors Dual Unidirectional TBU Device
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TBU-DT |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Ethernet Protector |
| For Use With: | Ethernet Ports General Electronics Protection Modules and Dongles Test/Measurement Equipment |
| Voltage Rating: | 650 V |
| Current Rating: | 400 mA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | DFN |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Approvals: | UL |
| Brand: | Bourns |
| Features: | Overcurrent and Overvoltage |
| Product Type: | Surge Suppressors |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Unit Weight: | 0.015979 oz |
HOT
2800491
Brand:Phoenix Contact

2817990
Brand:Phoenix Contact

2910379
Brand:Phoenix Contact

DS42S-120
Brand:Citel

2905343
Brand:Phoenix Contact

TBU-DT085-100-WH
Brand:Bourns

DLAW-24D3
Brand:Citel

P8AX09-6G-N-MF
Brand:Citel

LTC4380HMS-4#PBF
Brand:Analog Devices

DLA-06D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






