Manufacturer No:MAX17615ATB+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:
Description:Surge Suppressors 4.5 to 60V 250mA Current Limiter with Negative output protection
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Voltage Rating: | 4.25 V to 60 V |
| Current Rating: | 940 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TDFN-10 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Length: | 3 mm |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3 mm |
HOT
LTC4364IMS-1#PBF
Brand:Analog Devices
DLA-06D3-Ex
Brand:Citel

DS41S-230
Brand:Citel

TBU-DB055-100-WH-Q
Brand:Bourns

DLA-06D3
Brand:Citel

DLA-24D3
Brand:Citel

DS240S-230/G
Brand:Citel

LT4356MPS-2#PBF
Brand:Analog Devices

LTC4368HDD-1#PBF
Brand:Analog Devices

LTC4362CDCB-2#TRMPBF
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






