Manufacturer No:LT4356MPS-2#PBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:SPD - Surge Protection Devices
Description:Surge Suppressors Surge Stopper
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | LT4356MP-1 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product: | Board Level Protection Devices |
| Type: | Surge Stopper |
| For Use With: | Automotive/Avionic |
| Voltage Rating: | 4 VDC to 80 VDC |
| Current Rating: | 250 uA |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-16 |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 1.75 mm |
| Length: | 10 mm |
| Product Type: | SPD - Surge Protection Devices |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 3.99 mm |
| Unit Weight: | 0.061948 oz |
HOT
DS230S-75DC
Brand:Citel

LP-GTV-NFM
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

DLAW-24D3
Brand:Citel

2807968
Brand:Phoenix Contact

LS05006VPQ33
Brand:Littelfuse

DS72US-120S/G
Brand:Citel
B180-12D3
Brand:Citel

232HESP
Brand:Advantech

P8AX09-6G-N-MF
Brand:Citel

MJ8-POE-A
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






