Manufacturer No:MSP-VM48/RINJ
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors Combined Ethernet Surge Protective Device (SPD) and POE 48V injector/splitter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | Ethernet/POE 48V |
| Current Rating: | 5 A |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 35 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Height: | 55 mm |
| Length: | 64 mm |
| other: | 4 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 37 mm |
HOT
P8AX09-SMA-FF
Brand:Citel

DLA2-06D3
Brand:Citel

2905343
Brand:Phoenix Contact

2839279
Brand:Phoenix Contact

KTS1675EUT-TR
Brand:Kinetic Technologies

TBU-DT085-100-WH
Brand:Bourns

DS220S-24DC
Brand:Citel

LT4356HDE-2#PBF
Brand:Analog Devices
DD9-24V
Brand:Citel
B180-12D3
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






