Manufacturer No:DD9-24V
Manufacturer:Citel
Type:
Description:Surge Suppressors DD15-24V D-sub Data Line Surge Protectice Device (SPD) 24V 9 wire+G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Product: | Surge Protection Devices - SPDs |
| Type: | Data Line |
| For Use With: | RS Networks |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Citel |
| Length: | 61 mm |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 30.5 mm |
HOT
DS72US-120S/G
Brand:Citel

1191888
Brand:Phoenix Contact

PTE-5T1G0010
Brand:HALO Electronics

2908684
Brand:Phoenix Contact

LTC4362CDCB-2#TRMPBF
Brand:Analog Devices

DLAWS1-06D3
Brand:Citel

LTC4360ISC8-1#TRMPBF
Brand:Analog Devices

DS41S-400
Brand:Citel

1250A-4S-400
Brand:Bourns

1191884
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






