Manufacturer No:P8AX09-T-FF
Manufacturer:Citel
Type:RF Adapters - In Series
Description:Surge Suppressors RF Coaxial Surge Suppressor DC-4Ghz 25W T-FF Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | P8AX |
| Mounting Style: | In Line |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | RF Coaxial Protector |
| For Use With: | Radiocommunication |
| Voltage Rating: | 72 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Termination Style: | Threaded |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Data Line Protection: | TNC |
| Brand: | Citel |
| Frequency Range: | DC to 4 GHz |
| Height: | 26 mm |
| Length: | 56 mm |
| Product Type: | RF Adapters - In Series |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 12 mm |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
2908685
Brand:Phoenix Contact

PTI-451G0002
Brand:HALO Electronics

1106015
Brand:Phoenix Contact

DLA2-06D3
Brand:Citel

DS220S-12DC
Brand:Citel

TBU-DT085-500-WH
Brand:Bourns

DLAW-24D3
Brand:Citel

DS74US-277Y/G
Brand:Citel

2882776
Brand:Phoenix Contact

LTC4368IMS-2#PBF
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






