Manufacturer No:1250A-3S-230
Manufacturer:Bourns
Type:
Description:Surge Suppressors AC SPD 3W-G275VAC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Bourns |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | 1250A |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product: | Surge Protectors |
| Type: | Surge Protective Device |
| Voltage Rating: | 275 V |
| Termination Style: | Screw |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Bulk |
| Approvals: | UL |
| Brand: | Bourns |
| Height: | 90 mm |
| IP Rating: | IP20 |
| Length: | 64.3 mm |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Width: | 54 mm |
HOTESP-100-POE
Brand:TE Connectivity / Laird External Antennas

DLA-06D3
Brand:Citel
DLA-06D3-Ex
Brand:Citel

2881007
Brand:Phoenix Contact

DS43S-480
Brand:Citel

2819008
Brand:Phoenix Contact

SB5060-021-0
Brand:Littelfuse

P8AX09-6G-N-FF
Brand:Citel

2807968
Brand:Phoenix Contact

TBU-RS085-300-WH
Brand:Bourns
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






