Manufacturer No:P8AX09-N-MF
Manufacturer:Citel
Type:RF Adapters - In Series
Description:Surge Suppressors RF Coaxial Surge Suppressor DC-4Ghz 25W N-MF Connector
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Citel |
| Product Category: | Surge Suppressors |
| RoHS: | Details |
| Series: | P8AX |
| Mounting Style: | In Line |
| Product: | Connector Protection Devices |
| Type: | RF Coaxial Protector |
| For Use With: | Radiocommunication |
| Voltage Rating: | 48 VDC |
| Current Rating: | 10 A |
| Termination Style: | Threaded |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Data Line Protection: | Type N Coax |
| Brand: | Citel |
| Frequency Range: | DC to 4 GHz |
| Height: | 26 mm |
| Length: | 68 mm |
| Product Type: | RF Adapters - In Series |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Surge Suppressors |
| Tradename: | CITEL |
| Width: | 13.8 mm |
| Unit Weight: | 5 oz |
HOT
SPD2-480-3P0-R
Brand:Littelfuse

DS41S-120
Brand:Citel

LTC4362CDCB-2#TRMPBF
Brand:Analog Devices

SB5060-021-0
Brand:Littelfuse

BB-422HESP
Brand:Advantech

TBU-DF055-200-WH
Brand:Bourns

1191881
Brand:Phoenix Contact

2803069
Brand:Phoenix Contact

DS230S-48DC
Brand:Citel
MSP-VM48/RINJ
Brand:Citel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






