Manufacturer No:A72.25CHGA.002ES
Manufacturer:Apacer
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD SATA MO-300 BICS5 3D-TLC 128GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | ST250-300 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | MO-300 |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 50.8 mm x 29.85 mm x 4.85 mm |
| Sustained Write: | 480 MB/s |
| Sustained Read: | 540 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Active Mode Current: | 300 mA |
| Brand: | Apacer |
| Code Name: | LDPC |
| Connector Type: | 52-pin mSATA |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SDATB8Y-1T00
Brand:SanDisk

AN2.118HLG.00321
Brand:Apacer

SDASB8Y-512G
Brand:SanDisk

A52.25CJGA.002ES
Brand:Apacer

SDASB8Y-256G-1122
Brand:SanDisk

MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

A12.245JGC.00341
Brand:Apacer
OM8SEP4512N-A0
Brand:Kingston

MTFDDAK1T9TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






