Manufacturer No:AN2.112HHG.00118
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.1 UV110-UFD1 3D TLC 128GB Wide Temperature
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.1 |
| Memory Size: | 128 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 46.85 mm x 17.2 mm x 7.7 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD1 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 260 MB/s |
| Sustained Write: | 125 MB/s |
HOT
MTFDKBA1T0TFK-1BC1AABYY
Brand:Micron

A72.25CHGA.002ES
Brand:Apacer

SDBPNTY-256G
Brand:SanDisk

B92.225HGV.00325
Brand:Apacer

SSDPF2KX019T1M1
Brand:Solidigm

AN2.112HGS.00422
Brand:Apacer

SFU3008GC2PE2TO-E-GE-912-HS0
Brand:Swissbit

MG08ACA16TA
Brand:Toshiba

SSDPF2KX038TZ01
Brand:Solidigm

AN2.112JGU.00122
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






