Manufacturer No:A52.255KHA.00146
Manufacturer:Apacer
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD M.2 2280 3D-TLC DEVSLP 480GB Wide Temp
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | SV250-M280 |
| Memory Size: | 480 GB |
| Product: | SATA Flash Drives |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | 3D TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 80 mm x 22 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 515 MB/s |
| Sustained Read: | 560 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Active Mode Current: | 420 mA |
| Brand: | Apacer |
| Connector Type: | 75-pin M.2 |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
AE2.255JGC.005EM
Brand:Apacer

SSDPF2KX019T1M1
Brand:Solidigm

MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

B72.22CHGU.00124
Brand:Apacer

SDATB8Y-1T00
Brand:SanDisk

B92.225JGV.00122
Brand:Apacer

AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

SSDPFUKX019T1N1
Brand:Solidigm

MTFC128GAVATTC-AIT
Brand:Micron

A82.259HYC.002F8
Brand:Apacer
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






