Manufacturer No:AN2.112JGU.00122
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.2 BICS5 3D-TLC 256GB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.2 |
| Memory Size: | 256 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 43 mm x 18.9 mm x 7.9 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | UV110-UFD7 |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Current - Max: | 215 mA |
| Sustained Read: | 270 MB/s |
| Sustained Write: | 190 MB/s |
HOT
SDCPNRZ-2T00
Brand:SanDisk

A12.245JGC.00341
Brand:Apacer

MTFC64GAZAOTD-AAT
Brand:Micron

IKVP50/256GB
Brand:Kingston

SSDPF2KX076T1N1
Brand:Solidigm
OCP0S31024Q-A0
Brand:Kingston

A52.255JGA.008EM
Brand:Apacer

B92.22CHGV.00324
Brand:Apacer

SDCPNRY-256G
Brand:SanDisk

MTFC128GAVATTC-AIT
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






