Manufacturer No:APHA008GAK0EG-3TM
Manufacturer:Apacer
Type:USB Flash Drives
Description:USB Flash Drives Industrial USB3.0 EH353 MLC Extended Temp 8GB (Black Housing) 15nm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apacer |
| Product Category: | USB Flash Drives |
| Product: | USB 3.0 |
| Memory Size: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 59 mm x 18.4 mm x 9.1 mm |
| Brand: | Apacer |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | USB Flash Drives |
| Series: | EH353-M |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Sustained Read: | 205 MB/s |
| Sustained Write: | 29 MB/s |
HOT
IKVP50/64GB
Brand:Kingston

A52.255KHA.00146
Brand:Apacer

SDASB8Y-256G-1122
Brand:SanDisk

AN2.112HGG.00322
Brand:Apacer

AN2.112HHS.00322
Brand:Apacer

SSDPFUKX019T1N1
Brand:Solidigm

OM3PGP41024P-A0
Brand:Kingston

SDATN8Y-1T00
Brand:SanDisk

AN2.112JGG.00422
Brand:Apacer

MQ01ACF032
Brand:Toshiba
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






