Manufacturer No:SDASB8Y-512G
Manufacturer:SanDisk
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 512GB 2.5in SATA 512GB 2.5in SATA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Series: | PC SA530 |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | SLC TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Dimensions: | 100 mm x 70 mm x 7 mm |
| Sustained Write: | 530 MB/s |
| Sustained Read: | 560 MB/s |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 2.285709 oz |
HOT
AN2.112JGU.00122
Brand:Apacer

MTFDDAV480TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

AN2.112HGS.00422
Brand:Apacer

A82.255HGC.002EM
Brand:Apacer

IKVP50/32GB
Brand:Kingston
SSDPEKNU020TZX1
Brand:Solidigm

MTFDKBA256TFK-1BC1AABYY
Brand:Micron

B92.225HGV.00325
Brand:Apacer
OM8SEP4512N-A0
Brand:Kingston

MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






