Manufacturer No:MPT15-75
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 50mA@15.4V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Classic Application |
| Output Power: | 770 mW |
| Maximum Output Current: | 50 mA |
| Maximum Output Voltage: | 15.4 V |
| Length: | 253 mm |
| Width: | 73 mm |
| Application: | Indoor Intermittent Outdoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 22.2 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 22.2 V |
| Unit Weight: | 0.500000 oz |
HOTBWA-SOLAR PANEL 3W
Brand:Banner Engineering
AM-1606C-MEL
Brand:Panasonic Battery

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

5366
Brand:Adafruit

SC10050
Brand:OSEPP Electronics

LL200-4.8-37
Brand:PowerFilm

BCSC241D4
Brand:TDK

PRT-14800
Brand:SparkFun

PRT-13784
Brand:SparkFun
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






