Manufacturer No:INP3.6-24x44T
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 204 uW |
| Length: | 44 mm |
| Width: | 24 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 44 mm x 24 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.012000 oz |
HOT
BWA-SOLAR PANEL 5W
Brand:Banner Engineering

RC7.2-75PSAF
Brand:PowerFilm

29250
Brand:Klein Tools

MIKROE-651
Brand:Mikroe

LL200-4.8-37
Brand:PowerFilm

ONP1.2-37x54
Brand:PowerFilm
AM-8801CAR
Brand:Panasonic Battery

MPT2.4-21
Brand:PowerFilm
AM-8701CAR
Brand:Panasonic Battery
AM-1424CA
Brand:Panasonic Industrial Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






