Manufacturer No:313070005
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 1W Solar Panel 80X100
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 1 W |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 80 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW111D2P |
| Unit Weight: | 1.410958 oz |
HOTAM-5902CAR
Brand:Panasonic Battery

ONP1.2-12x24
Brand:PowerFilm

RC7.2-75F
Brand:PowerFilm

FIT0601
Brand:DFRobot

CS-PIJUICE-18
Brand:Crowd Supply

PRT-09541
Brand:SparkFun

5368
Brand:Adafruit
AM-1816CA
Brand:Panasonic Battery

BCS4430B6
Brand:TDK

MIKROE-651
Brand:Mikroe
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






