Manufacturer No:313070004
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 0.5W Solar Panel 55x70
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Output Power: | 500 mW |
| Length: | 70 mm |
| Width: | 55 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Part # Aliases: | POW112D2P |
| Unit Weight: | 0.705479 oz |
HOT
MRC-KT0002
Brand:Ultralife
7791400746
Brand:Weidmuller

SC10072
Brand:OSEPP Electronics
AM-5907CAR
Brand:Panasonic Battery

PT15-150
Brand:PowerFilm

MP7.2-150F
Brand:PowerFilm

INP3.6-12x310
Brand:PowerFilm

MIKROE-651
Brand:Mikroe
AM-5902CAR
Brand:Panasonic Battery

MP3-37
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






