Manufacturer No:LL200-2.4-75
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells .181mA@1.6V 200Lux Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 1.91 mW |
| Maximum Output Current: | 910 uA |
| Maximum Output Voltage: | 2.1 V |
| Length: | 89 mm |
| Width: | 74 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 3.7 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 3.7 V |
| Unit Weight: | 0.042000 oz |
HOT
INP3.6-12x310
Brand:PowerFilm
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery
AM-1801CA
Brand:Panasonic Battery
AM-1417CA
Brand:Panasonic Battery

313070000
Brand:Seeed Studio

SC20050
Brand:OSEPP Electronics

5367
Brand:Adafruit

BCS2717B6
Brand:TDK

5368
Brand:Adafruit
AM-5302CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






