Manufacturer No:INP2.4-10x94T
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 219 uW |
| Length: | 94 mm |
| Width: | 10 mm |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 94 mm x 10 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Panels |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Indoor Solar Module |
| Unit Weight: | 0.008000 oz |
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






