Manufacturer No:ONP1.2-12x24
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 3.3mA@1.2V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Length: | 24 mm |
| Width: | 12 mm |
| Application: | Outdoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 24 mm x 12 mm |
| Isc - Short Circuit Current: | 4.3 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Module |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Solar Panel |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 1.6 V |
| Unit Weight: | 0.003000 oz |
HOT
BCS2717B6
Brand:TDK

LL200-3-37
Brand:PowerFilm
AM-5605CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

MPT6-75
Brand:PowerFilm
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery
AM-7A03CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

PRT-13784
Brand:SparkFun

CS-MPSOLAR-02
Brand:Crowd Supply

114992711
Brand:Seeed Studio

CS-PIJUICE-16
Brand:Crowd Supply
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






