Manufacturer No:24114
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules TiltWatch Plus - Includes Companion Label
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Tilt Indicators |
| Type: | Plus |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | TiltWatch plus includes companion label |
| Dimensions: | 116.84 mm x 116.84 mm x 7.62 mm |
| Height: | 7.62 mm |
| Length: | 116.84 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 116.84 mm |
| Unit Weight: | 2 lbs |
HOT
BAS6C-H00
Brand:Honeywell

TB-PCL-XL-LORA-US-W
Brand:Terabee

114992868
Brand:Seeed Studio

VL53L8CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

TF02 Pro-W Uart
Brand:Benewake

SOUND-01G
Brand:OSEPP Electronics

SEN0505
Brand:DFRobot

TR-TW-EVO60M-8
Brand:Terabee

314990621
Brand:Seeed Studio

TR-EVO-MINI-USB
Brand:Terabee
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






