Manufacturer No:TMF8801-1BM
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Distance Sensor Modules
Description:Distance Sensor Modules 1D TOF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Distance Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | 1D ToF Sensor |
| Sensing Distance: | 20 mm to 2500 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ams OSRAM |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 3.6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Distance Sensor Modules |
| Series: | TMF8801 |
| other: | 500 |
| Width: | 2.2 mm |
| Part # Aliases: | 503520023 Q65114A1111 |
| Unit Weight: | 0.228893 oz |
HOTQT50R-EU-RHQ
Brand:Banner Engineering

ADTF3175BMLZ
Brand:Analog Devices

LT3NILV
Brand:Banner Engineering

MTI-680G
Brand:Movella / Xsens

2864273
Brand:Phoenix Contact

114993071
Brand:Seeed Studio

2865751
Brand:Phoenix Contact

101990667
Brand:Seeed Studio

101991022
Brand:Seeed Studio

MNS2-4-IN-WS-WR
Brand:Monnit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






