Manufacturer No:CM 5/41
Manufacturer:SpotSee
Type:Temperature Sensor Modules
Description:Temperature Sensor Modules ColdMark 5C / 41F
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Temperature Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | Temperature Sensor |
| Temperature Range: | - 40 C to + 121 C |
| Accuracy: | +/- 1 C |
| Brand: | SpotSee |
| Dimensions: | 83.82 mm x 20.32 mm x 10.16 mm |
| Height: | 10.16 mm |
| Length: | 83.82 mm |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Temperature Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 20.32 mm |
| Unit Weight: | 4 lbs |
HOT
TR-EVO-SWP-PL-USB
Brand:Terabee

VL53L8CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

TF02 Pro-W Uart
Brand:Benewake

SEN0366
Brand:DFRobot

450-00134-K1
Brand:Laird Connectivity

PS1-H2-4%-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech

4690
Brand:Adafruit

2864273
Brand:Phoenix Contact

WM 30/86
Brand:SpotSee
4750
Brand:Adafruit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






