Manufacturer No:TMF8801-1B
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Distance Sensor Modules
Description:Distance Sensor Modules 1D TOF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Distance Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | 1D ToF Sensor |
| Sensing Distance: | 20 mm to 2500 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ams OSRAM |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 3.6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Distance Sensor Modules |
| Series: | TMF8801 |
| other: | 5000 |
| Width: | 2.2 mm |
| Part # Aliases: | 503520022 Q65114A1110 |
HOT
Z25000Z2910Z001Z21
Brand:EPCOS / TDK

LTF12IC2LD W/30
Brand:Banner Engineering

TR-EVO-MINI-I2C
Brand:Terabee

TF02 Pro-W RS485
Brand:Benewake

114992871
Brand:Seeed Studio

TRDU5
Brand:Amphenol SGX Sensortech

101991022
Brand:Seeed Studio

TB-LM-LXL-915
Brand:Terabee

K50RPF-8060-LDQ
Brand:Banner Engineering

BAS6C-X00
Brand:Honeywell
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






