Manufacturer No:47000K
Manufacturer:SpotSee
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules ShockWatch 2 - 15G - Serialized includes framing label
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Impact Indicators |
| Type: | ShockWatch 2 |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Brand: | SpotSee |
| Description/Function: | ShockWatch 2 - 15G - Serialized includes framing label |
| Dimensions: | 42.93 mm x 42.93 mm x 6.35 mm |
| Height: | 6.35 mm |
| Length: | 42.93 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 42.93 mm |
| Unit Weight: | 0.253973 oz |
HOT
TR-EVO-15M-USB
Brand:Terabee

101991022
Brand:Seeed Studio

V-Link-200
Brand:LORD Microstrain

110991068
Brand:Seeed Studio

SST-BCA1HH
Brand:ATC Diversified Electronics

49000K
Brand:SpotSee

114993068
Brand:Seeed Studio

RIOT-002C
Brand:Nisshinbo

BGT60LTR11SAIPXUMA1
Brand:Infineon Technologies

CM 0/32
Brand:SpotSee
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






