Manufacturer No:TMF8828-1AM
Manufacturer:ams OSRAM
Type:Distance Sensor Modules
Description:Distance Sensor Modules 1D TOF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | Distance Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Sensing Distance: | 5 m |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Operating Supply Current: | 2.8 mA |
| Interface Type: | I2C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Dimensions: | 4.6 mm x 2 mm x 1.4 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ams OSRAM |
| Frequency: | 80 MHz |
| Height: | 1.4 mm |
| Length: | 4.6 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Time-of-Flight Sensor Modules |
| Product Type: | Distance Sensor Modules |
| other: | 500 |
| Width: | 2 mm |
| Part # Aliases: | 510840043 Q65114A1281 |
HOT
TR-AK-EVO-MINI-4
Brand:Terabee

114992870
Brand:Seeed Studio

BGT60LTR11SAIPXUMA1
Brand:Infineon Technologies

101990662
Brand:Seeed Studio

SEN0460
Brand:DFRobot

VL53L7CXV0GC/1
Brand:STMicroelectronics

314990622
Brand:Seeed Studio
SX5-R
Brand:Banner Engineering

RIOT-002B
Brand:Nisshinbo

WISE-2410-NB
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






