Manufacturer No:TVC2525CT-50R0JN-2T-09TR
Manufacturer:Vishay
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-4GHz 2525 50ohms 100W 5% AIN Wraparound
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Series: | TVC |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 100 W |
| Tolerance: | 5 % |
| Frequency: | 4 GHz |
| Length: | 6.3 mm |
| Width: | 6.3 mm |
| Height: | 1.01 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Vishay / Barry Industries |
| Case Code - in: | 2525 |
| Case Code - mm: | 6363 |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Package / Case: | 2525 (6363 metric) |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 500 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Type: | Aluminum Nitride Material |
HOTLR12010T0100GBK
Brand:KYOCERA AVX

C50A50Z4
Brand:Anaren

C12N50Z4
Brand:Anaren
TV0402CT-50R0JN-96TR
Brand:Vishay / Barry Industries
TVC3725CT-50R0JN-2T-01
Brand:Vishay / Barry Industries
UBR0402A250FZTR
Brand:KYOCERA AVX
TV1005HA-50R0JN-96-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

TV0404CT-50R0JN-2QTR
Brand:Vishay / Barry Industries

A5B50X1A
Brand:Anaren

250-100RM
Brand:Anaren
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






