Manufacturer No:C16A50Z4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-4.0GHz 16Watts -55C to +125C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 16 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 4 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.2 in |
| Width: | 0.1 in |
| Height: | 0.02 in |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Features: | - |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Unit Weight: | 0.004137 oz |
HOTTV1005CT-50R0JN-2Q-01TR
Brand:Vishay / Barry Industries

G200N50W4
Brand:Anaren

CZ12525T0050GTR
Brand:KYOCERA AVX
TVC3725CT-50R0JN-2T-01
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-75RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice

RFD0603P-50R0-D-T10
Brand:Susumu
TV0402GA-50R0JN-90TR
Brand:Vishay / Barry Industries

FC0603E1000BST1
Brand:Vishay / Thin Film

CH02016-50RGFT
Brand:Vishay / Sfernice

CH0603-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






