Manufacturer No:A100N50X4A
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 100 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 3.5 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 6.35 mm |
| Width: | 5.715 mm |
| Height: | 1.016 mm |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOTTVC3737CT-50R0JN-2T-04
Brand:Vishay / Barry Industries

K100N50X4B
Brand:Anaren

CH0402-200RGFPA
Brand:Vishay / Sfernice

40-50TPP
Brand:Anaren
LR12525T0100JBK
Brand:KYOCERA AVX

CH02016-50RGFTA
Brand:Vishay / Sfernice
TV1005CT-50R0JN-91TR
Brand:Vishay / Barry Industries
TVC3737CT-50R0JN-99
Brand:Vishay / Barry Industries

FC0402E50R0BTT0
Brand:Vishay / Thin Film

MIC5000BFLMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






