Manufacturer No:C10A50Z4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors DC-3.0GHz 10Watts -55C to +125C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| RoHS: | Details |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 10 W |
| Tolerance: | 2 % |
| Frequency: | 3 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 0.2 in |
| Width: | 0.1 in |
| Height: | 0.025 in |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Features: | - |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Unit Weight: | 0.003864 oz |
HOT
C1A50Z4
Brand:Anaren

TV0404CT-50R0GN-2QTR
Brand:Vishay / Barry Industries

C10A50Z4
Brand:Anaren
TVC3737CT-50R0JN-99
Brand:Vishay / Barry Industries

CH0402-25RJFPA
Brand:Vishay / Sfernice

CH0402-75RGFPT
Brand:Vishay / Sfernice

E150N50X4
Brand:Anaren
LR12525T0100JBK
Brand:KYOCERA AVX

MIC1000AFLMGNHT5
Brand:Vishay / Electro-Films

TV0202GA-50R0FN-90WP
Brand:Vishay / Barry Industries
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






