Manufacturer No:C12N50Z4
Manufacturer:Anaren
Type:High Frequency/RF Resistors
Description:RF Resistors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Anaren |
| Product Category: | RF Resistors |
| Resistance: | 50 Ohms |
| Power Rating: | 12 W |
| Frequency: | 6 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Length: | 3.048 mm |
| Width: | 1.7018 mm |
| Height: | 0.4572 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Application: | High Frequency |
| Brand: | Anaren |
| Product Type: | High Frequency/RF Resistors |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Resistors |
| Termination Style: | SMD/SMT |
HOT
A5B50X1A
Brand:Anaren

CH02016-25RJFT
Brand:Vishay / Sfernice
FCHP0402E50R0BBT1
Brand:Vishay

FT10975N0050J03
Brand:KYOCERA AVX

CT12010T0050JTR
Brand:KYOCERA AVX

400-50T
Brand:Anaren

250-50RM-S
Brand:Anaren

G300N50W4
Brand:Anaren

MIC5000BFLMGNHWS
Brand:Vishay / Electro-Films
LR12525T0100JBK
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






