Manufacturer No:SX9210ICSTRT
Manufacturer:Semtech
Type:
Description:Proximity Sensors 1.8V Input 400kHz I2 C 3Cap Sensor Input
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Capacitive |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Output Configuration: | I2C |
| Brand: | Semtech |
| Length: | 1.69 mm |
| Maximum Frequency: | 400 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Current: | 22 uA |
| Operating Supply Voltage: | 1.7 V to 2 V |
| Package / Case: | WLCSP-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Series: | SX9210 |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Tradename: | PerSe |
| Width: | 0.92 mm |
HOT
E2K-L13MC1
Brand:Omron Automation and Safety

CUSA-TR50-150-2500-W68
Brand:CUI Devices

E2E-C06N04-WC-C1 2M
Brand:Omron Automation and Safety

SX9330LIULTRT
Brand:Semtech

ICF12L45F04M1IO
Brand:Carlo Gavazzi

SX9320ICSTRT
Brand:Semtech

SEN0311
Brand:DFRobot

59060-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

E2S-W13-1M
Brand:Omron Automation and Safety

59025-1-S-05-A
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






