Manufacturer No:M039-V11
Manufacturer:M5Stack
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Stepmotor Driver 13.2 V1.1 is a stepper motor driver adapted to M5 main control
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | M5Stack |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 24 V |
| Brand: | M5Stack |
| Dimensions: | 54.2 mm x 54.2 mm x 13.2mm |
| Input Voltage Min: | 9 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 40 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOTFAN251015GEVB
Brand:onsemi

58312-1353
Brand:CCS
TPSM63603EXTRDHR
Brand:Texas Instruments

178021801
Brand:Wurth Elektronik

2157
Brand:Tinkerforge

173011235
Brand:Wurth Elektronik
2502520000
Brand:Weidmuller

58307-1124
Brand:CCS

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

2166
Brand:Tinkerforge
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






