Manufacturer No:410-293-A
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 12V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 100 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
410-293-B
Brand:Digilent

58403-1046
Brand:CCS

410-294-B
Brand:Digilent

58312-1039
Brand:CCS

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

MIOE-PWR1-00A1E
Brand:Advantech

STWLC68JRF
Brand:STMicroelectronics

SWITCHING-3TERM-12V
Brand:Gravitech

ET330DINAV53HS1X
Brand:Carlo Gavazzi

MPM3690GBF-20B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






