Manufacturer No:MEZS7-1ALinearCharger
Manufacturer:Monolithic Power Systems (MPS)
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules MP26029 Solution Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Battery Chargers |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 4.2 V |
| Output Current: | 1 A |
| Brand: | Monolithic Power Systems (MPS) |
| Dimensions: | 6.35 cm x 6.35 cm x 0.16 cm |
| Input Voltage Min: | 4.35 V |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
SHJWEM16A115
Brand:Carlo Gavazzi
TPSM63603SRDHR
Brand:Texas Instruments

58402-1045
Brand:CCS

SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi

410-294-A
Brand:Digilent

MPM3690GBF-50B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

1238130000
Brand:Weidmuller

VMUSAV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi
TLVM13620RDHR
Brand:Texas Instruments
2030906-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






