Manufacturer No:PRFE21000109
Manufacturer:Olmatic
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules S.USV industrial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Olmatic |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 48 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 5 A |
| Brand: | Olmatic |
| Dimensions: | 65 mm x 56.5 mm x 9 mm |
| Input Voltage Min: | 7 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
HV-IBSS-USB
Brand:Vishay

58312-1441
Brand:CCS

2166
Brand:Tinkerforge
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

178011801
Brand:Wurth Elektronik

T001
Brand:M5Stack
58315-1043
Brand:CCS

SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi

MPM3690GBF-30B-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

VMUS0AV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






