Manufacturer No:410-294-A
Manufacturer:Digilent
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Power Bricks 5V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digilent |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Supplies |
| Input Voltage Max: | 5.5 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | - 200 mA 250 mA |
| Brand: | Digilent |
| Input Voltage Min: | 4.5 V |
| Output Power: | 2.2 W |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Series: | PowerBRICK |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.211644 oz |
HOT
DFR0946
Brand:DFRobot

SHJWEM16A115
Brand:Carlo Gavazzi

SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi

CS-CIRCUITSETUP-03
Brand:Crowd Supply

SHJWD200WE230
Brand:Carlo Gavazzi

MEZS7-1SSAPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

CS-CIRCUITSETUP-01
Brand:Crowd Supply
TPSM63603EXTRDHR
Brand:Texas Instruments
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.

58312-1354
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






