Manufacturer No:CS-CIRCUITSETUP-05
Manufacturer:Crowd Supply
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules Circuit Setup -Solar Kit w/o AC transformer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Crowd Supply |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Meters |
| Output Voltage: | 3.3 V |
| Output Current: | 500 mA |
| Brand: | Crowd Supply |
| Product Type: | Power Management Modules |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Circuit Setup |
| Unit Weight: | 1.581 lbs |
HOT
MIOE-PWR2-00A1E
Brand:Advantech

CS-POWEREVER-02
Brand:Lambda Nu
USB-PWR
Brand:Olimex Ltd.
TPSM63603EXTRDHR
Brand:Texas Instruments

58313-1561
Brand:CCS
TPSM63603SRDHR
Brand:Texas Instruments

MEZS7-SharedPowerbank
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

SHJWD200WEWLS230
Brand:Carlo Gavazzi
TPSM63603V5RDHR
Brand:Texas Instruments

MPM3690GBF-20A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






