Manufacturer No:710-0003-02
Manufacturer:SchmartBoard
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules 1.8V POP SNGL VOLT REG POWER MODULE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SchmartBoard |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 12 V |
| Output Voltage: | 1.8 V |
| Output Current: | 800 mA |
| Switching Frequency: | - |
| Brand: | SchmartBoard |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
MPM3824CGPA-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

2166
Brand:Tinkerforge

PRFE21000031
Brand:Olmatic

MPM3690GBF-20A-T
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
SIC967EVB-A
Brand:Vishay / Siliconix

DFR0946
Brand:DFRobot

58301-1029
Brand:CCS

15305-2-2-4
Brand:Bussmann / Eaton

58312-1039
Brand:CCS

58313-1561
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






