Manufacturer No:MABC-001000-DP000L
Manufacturer:MACOM
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules GaN Bias controller Sequencer Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MACOM |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Bias Controllers |
| Input Voltage Max: | 70 V |
| Output Voltage: | - 3.5 V |
| Output Current: | 50 mA |
| Brand: | MACOM |
| Dimensions: | 22.48 mm x 6.6 mm x 5.01 mm |
| Input Voltage Min: | 10 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.649746 oz |
HOT
58403-1047
Brand:CCS

FSR1670PDB
Brand:Intel

VMUSAV10XSFX
Brand:Carlo Gavazzi
31M-300-0
Brand:Bussmann / Eaton
TPSM63602V3RDHR
Brand:Texas Instruments

58513-1577
Brand:CCS

SWITCHING-3TERM-5V
Brand:Gravitech
FAN251015GEVB
Brand:onsemi

58404-1673
Brand:CCS

BB-WSK-HAC-2
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






