Manufacturer No:GV7704-IBE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs HD-VLtm Transmitter for HD Surveillance
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Quad HD-VLC Receiver |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 1.2 V |
| Operating Supply Current: | 456 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LBGA-169 |
| Brand: | Semtech |
| Display Resolution - Pixels: | 720p 1080p |
| Interface Type: | Serial I2S |
| Pd - Power Dissipation: | 1.03 W |
| Product: | Video Receiver |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 8 bit 10 bit |
| Series: | GV7700 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V 1.26 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V 1.14 V |
HOTTW8847-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil

LMH0002SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2985-INE3
Brand:Semtech

TVP5151IPBSR
Brand:Texas Instruments

GS2970-IBE3
Brand:Semtech
TW6865-TA1-CRH
Brand:Renesas / Intersil

ISL59885ISZ
Brand:Renesas / Intersil

GS2989-INE3
Brand:Semtech

BH76332FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

ADV7391BCPZ-REEL
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






