Manufacturer No:GS3281-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs 3G RECLOCKING CD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Re-Timing Cable Driver |
| Number of Channels: | 3 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 143 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Packaging: | Tray |
| Bandwidth: | 3.5 MHz |
| Brand: | Semtech |
| Display Resolution - Pixels: | 256 x 128 |
| Interface Type: | SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Cable Drivers |
| Product Type: | Video ICs |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
HOT
LMH0356SQ-40/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH0307SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS2970AIBTE3
Brand:Semtech

MU82645DES S LM6B
Brand:Intel

GS6151-INTE3
Brand:Semtech

TW9984AT-NA1-GE
Brand:Renesas / Intersil

GS2972-IBTE3
Brand:Semtech

ISL59910IRZ
Brand:Renesas / Intersil

BH76812FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

GS2971AIBE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






