Manufacturer No:AD8120ACPZ-R7
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Video ICs
Description:Video ICs Analog Delay Line for RGB Video
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Delay Line |
| Number of Channels: | 3 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 4.5 V to 5.5 V |
| Operating Supply Current: | 44 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | LFCSP-32 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Bandwidth: | 200 MHz |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 0.83 mm |
| Length: | 5 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 3.5 W |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | AD8120 |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.002931 oz |
HOT
ADV7180KCP32Z-RL
Brand:Analog Devices

ADV7280BCPZ
Brand:Analog Devices

TW9990AT-NA1-GR
Brand:Renesas / Intersil

ISL59910IRZ
Brand:Renesas / Intersil
PI3HDX414FCEEX
Brand:Diodes Incorporated

LMH0303SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

BT816Q-T
Brand:Bridgetek

GS2989-INTE3
Brand:Semtech

ADV7280AWBCPZ
Brand:Analog Devices

GS2961AIBE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






