Manufacturer No:GS12281-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs 12G UHD-SDI Retiming Cable Driver (2 GEN)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | 12G UHD-SDI Re-Timing Cable Driver |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Cable Driver |
| Product Type: | Video ICs |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Unit Weight: | 0.048729 oz |
HOT
FT812Q-T
Brand:Bridgetek

LMH0302SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

BH76812FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

ADV7280WBCPZ-M
Brand:Analog Devices

AD725ARZ
Brand:Analog Devices

FT801Q-T
Brand:Bridgetek

GS12150-INE3
Brand:Semtech

TW8835-LA2-CR
Brand:Renesas / Intersil

GS2988-INE3
Brand:Semtech

FT813Q-T
Brand:Bridgetek
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






